herb Widawa Grędzina
LZS Ścinawa Polska   Widawa Grędzina

2015-04-12, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

Dzisiejszy dzień przyniósł nam kolejne ważne punkty w walce o awans. Wygraliśmy na „wyjeździe” 3:4 z liderem tabeli.

Od początku spotkania drużyna ze Ścinawy przyjęła wysoki pressing. My przyjęliśmy grę defensywną i graliśmy z kontry. To była zabójcza broń na gospodarzy o czym się bardzo szybko przekonali.

Szybkie akcje i 100% skuteczność w ich wykończeniu sprawiły, że w pierwszej połowie prowadziliśmy aż 4:0.

Kolejność bramek, naszych dwóch niezawodnych snajperów:

Grzegorz Kuras x1

Maciej Pawłowski x2

Drużyna ze Ścinawy była mocno zdezorientowana takim przebiegiem spotkania. Druga odsłona przyniosła sporo emocji. Wyszliśmy trochę mniej skupieni na II połowę i o mało nie przypłaciliśmy tego utratą punktów.

Goście co 15 minut strzelali bramkę i w końcówce zrobiło się trochę gorąco. Niestety było też w tym trochę przypadku lub pomagał sędzia. Przy stanie 4:2 Mateusz Pauliński broni karnego, którzy goście otrzymują po przypadkowym nabiciu ręki naszego obrońcy. W 80 minucie tracimy 3 gola.

Wynik jednak dowozimy i inkasujemy pełną pulę punktową.